Jelenlegi hely

Címlap

Leérettségiztek az SNI-s és BTMN tanulóink

Leérettségiztek a 12. osztályos  SNI-s és BTMN diákjaink. Valamint két szakvéleménnyel rendelkező 11.-es diákunk az előrehozott angol érettségi vizsgán jeles és jó eredményre felelt. Nagyon büszkék vagyunk rájuk! A videón Galambos Máté 12. osztályos SNI-s diákunk földrajz érettségi feleletéből láttok részletet, Máté hozzájárulásával, aki történelemből emelt szinten kitűnő eredményt teljesített ( 5 pontot veszített a maximális pontszámból). Régésznek jelentkezik a Pécsi Tudományegyetemre. Felkészítő tanára történelemből Szegletes Zsuzsa és fejlesztő pedagógusa  Nedves Noémi kolléganőnk.

Szeretettel várunk minden SNI-s és BTMN tanulót, akik szívesen tanulnának nálunk a gyönki Tolnai Lajos Gimnáziumban.

Mi vagyunk az ország legkisebb települése, ahol gimnázium működik. A vidéki környezet, túrázási lehetőség, nagy kert, mini kalandpark és az újjávarázsolt kollégium teszi lehetővé számunkra a családias hangvételű iskolát. Szeretettel várunk minden olyan gyermeket, fiatalt, aki szeretne dyslexiája, dysgráfiája, dyscalculiája, tanulási nehézsége ellenére érettségit szerezni.

Hatodik és nyolcadik osztály után lehet felvételt nyerni, de a szakvéleménnyel rendelkező "diszes" (SNI-s), és BTMN gyerekeket folyamatosan fogadjuk.

A szakvéleménnyel rendelkező tanulók komplex terápiáját gyógypedagógus, szociálpedagógus, művészetterapeuta, drámapedagógus és fit-ball tréner végzettséggel rendelkező kollégák irányítják.

Pályaválasztási tájékoztató megtekintése.